Automobīli ir svarīga katra detaļa

Dārgie draugi!

Iepriekšējie 2 gadi ir pierādījuši, ka, neskatoties uz pietiekami sarežģīto ekonomisko situāciju valstī, mēs ne tikai esam saglabājuši stabila stratēģiskā partnera statusu detaļu ražotājiem visā pasaulē un joprojām esam uzticams detaļu piegādātājs klientiem Latvijā, bet arī turpinām uzņemto attīstības kursu, palielinot savu tirgus daļu kravas automašīnu detaļu, krāsošanas un automašīnu apkalpošanas sektorā. 2012. gadā kopējais kompāniju apgrozījums, kas ietilpst Senson Group, pārsniedza 12 000 000 eiro.

2011. gada nogalē, lai uzlabotu klientu apkalpošanu, mēs ieviesām jaunu iespēju – Senson Rent. Pateicoties tai, autoservisu klientiem tiek nodrošināta iespēja savas automašīnas remonta laikā izmantot automobili no mūsu aizvietošanas parka.

Labus rezultātus pēdējo 2 gadu laikā sasniegusi struktūrvienība Senson Paint. Uz šo brīdi tā tiek uzskatīta par līderi avārijās cietušu automašīnu atjaunošanas tirgū Latvijā.

Tikpat dinamiski attīstās arī kompānija Senson Truck. Katru gadu mēs palielinām apgrozījumu par vairāk nekā 50%. 2012. gada augustā tika atvērta jauna centrālā noliktava Senson Auto. Pateicoties tai, mēs palielinājām noliktavu platību un klientu apkalpošanas kvalitāti.

To visu mēs esam sasnieguši, pateicoties saliedētam domubiedru kolektīvam, pateicoties preču piegāžu partneru atbalstam, kā arī pateicoties mūsu klientu lojalitātei, kuri bijuši ar mums visus šos gadus. 2014.gadā mēs atzīmējām 20. jubileju. Tas nozīmē, ka mēs varam par sevi teikt, ka esam jauni, aktīvi, spēka pilni, ar pietiekamu pieredzi turpmākai attīstībai un aicinām visus abpusēji izdevīgai sadarbībai.

Senson Group direktors
Dmitrijs Murašovs

Apmācības centrs

Apmācības centrs nodrošina seminārus un apmācības  Senson Auto un Senson Truck klientiem

Šī piedāvājuma galvenais uzdevums ir palielināt kvalifikāciju un veicināt biznesa attīstību mūsu klientiem. Pieaicinātie lektori ir tehniski speciālisti un izstrādātāji vadošajiem automašīnu rezerves detaļu ražotājiem. Zināšanas, kas iegūtas no pirmavota, veicina konkurētspējas palielināšanu un jaunu tehnoloģiju apgūšanu.

Dalība visos semināros un apmācībās, ko nodrošina Apmācības centrs Senson Auto un Senson Truck klientiem, ir bez maksas.

Ja jūs vēlaties iegūt informāciju par gaidāmajiem pasākumiem, tad sūtiet pieteikumu uz e-pastu olga[at]sensonauto.lv

Fotogrāfijas
Sociālā dzīve

„Lielā meža diena”

Apkārtējās vides aizsardzības projekta „Lielā meža diena” ietvaros „Senson Group” darbinieki un klienti iestādīja 9000 priežu. Kompānija aktīvi piedalās sociālās programmās, kas uzlabo ekoloģiju un atbalsta saudzējošu attieksmi pret apkārtējo vidi.

Senson Group Team

demonstrē augstu spēles līmeni un tiekšanos uz uzvaru. Futbola komanda, kas sastāv no mūsu kompānijas darbiniekiem, šajā sezonā izcīnīja pirmo vietu turnīrā „Strong Kauss”.

Tiekšanos būt pirmajiem

vairākus gadus atbalsta „Senson Group” autosportistus Latvijas čempionātā autokrosā. 8 gadus esot par ģenerālsponsoru vienam no posmiem, mēs veicinām šī sporta veida attīstību Latvijā.

Fotogrāfijas
Karjera

Senson Group kolektīvs -150 darbinieki

Mūsu komandu veido augsti kvalificēti speciālisti, kas spēj kvalitatīvi veikt dažādas sarežģītības pakāpes uzdevumus.

Ja Jūs saskatiet savas attīstības perspektīvas mūsu uzņēmumos, uzziniet, kādus darbiniekus mēs šobrīd meklējam.